inżynier procesu in lubań

job type
praca stała

location
lubań, dolnośląskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52556

Firma produkcyjna z terenu Lubania, poszerza swoje działania i do nowo tworzonego działu badań i rozwoju poszukuje osoby na stanowisko inżyniera procesu. Jeśli jesteś specjalistą lub osobą z niewielkim doświadczeniem zawodowym i władasz językiem angielskim lun niemieckim, ta oferta umożliwi Ci awans oraz dalszy rozwój.

oferujemy

  • wysoką samodzielność w pełnieniu obowiązków
  • wsparcie kierownictwa
  • zdobycie doświadczenia we wdrażaniu nowych projektów w środowisku międzynarodowym
  • rozwój zawodowy w ramach stabilnego zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • nadzór nad procesami wdrażania nowych projektów
  • wsparcie uruchomienia nowych urządzeń wytwórczych aż do osiągnięcia dojrzałości produkcyjnej
  • przekazywanie nowej linii produkcyjnej do serii po osiągnięciu dojrzałości produkcyjnej
  • definiowanie oraz dokumentowania parametrów urządzeń
  • przygotowanie dokumentacji procesowej
  • projektowanie nowych procesów produkcyjnych (ustawienie linii, przebieg procesu, przepływ materiałowy, śledzenie i analiza pracy linii produkcyjnej, pomiar wydajności pracy
  • przygotowywanie wskaźników charakteryzujących pracę linii
  • doskonalenie istniejących procesów produkcyjnych (ustawienia linii, przebieg procesu, przepływ materiałowych, śledzenie i analiza pracy linii produkcyjnej, pomiar wydajności pracy)
  • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i procesowych w oparciu o standardy pracy i analizę
  • aktualizacja i doskonalenie dokumentacji procesowej / instrukcji pracy (przezbrojenia, ustawienia linii produkcyjnej)
  • aktualizacja i optymalizacja wskaźników charakteryzujących pracę linii
  • analiza i ocena przestojów maszyn, usuwanie błędów
  • analiza przyczyn powstawania odpadów oraz wprowadzenia działań korygujących.
  • aktywny udziału w procesach doskonalenia, audytach procesu oraz produktu

responsibilities

  • studiów wyższych – preferowany kierunek: zarządzanie i inżynieria produkcji lub inny o podobnym profilu
  • znajomości zagadnień i procedur związanych z zarządzaniem procesem wytwórczym, zagadnień związanych z budową i eksploatacją urządzeń i linii technologicznych
  • znajomości systemów zarządzania jakością oraz technik realizacji prac badawczo-rozwojowych
  • doświadczenia zawodowego w przedsiębiorstwie produkcyjnym na takim lub na podobnym stanowisku
  • zdolności organizacyjnych, umiejętności planowania i koordynowania, umiejętności rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole
  • umiejętności koordynowania pracy różnych działów
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego