inżynier procesu in piła

job type
praca stała

location
piła, wielkopolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
63930
phone
+48 667 800 641

Masz doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych? Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań? Szukasz nowych wyzwań i możliwości rozwoju ? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wykazania się inicjatywą
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Umowę o pracę, dogodny system czasu pracy 8-16, wolne weekendy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie

zadania

  • Optymalizacja procesu produkcyjnego w zakresie poprawy wydajności i efektywności (czas produkcji, przepływ informacji, itp.)
  • Wdrażanie nowych produktów oraz projektów
  • Analizowanie niezgodności w procesie
  • Wdrażanie metod kontroli procesu
  • Obliczanie czasów operacji i procesów
  • Poprawa wskaźników ogólnozakładowych tj. organizacja stanowisk pracy, przepływy materiałowe
  • Poprawa ergonomii pracy na stanowiskach produkcyjnych
  • Sporządzanie raportów i analiz z bieżącej pracy
  • Określenie cyklu produkcyjnego

oczekujemy

  • Wiedzy praktycznej z zakresu Lean Manufacturing oraz znajomości technik i narzędzi optymalizacji produkcji (CP, SPC, MSA itp.)
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności rozwiązywania problemów oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań
  • Predyspozycji do dzielenia się wiedzą z pracownikami firmy w celu podnoszenia ich kwalifikacji i umiejętności zawodowych
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów i grupy projektowej
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Minimum 3 letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku