inżynier programista cnc in kraków

job type
praca stała

location
kraków, małopolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57160
phone
+48 667580053

Posiadasz wykształcenie techniczne i obróbka skrawaniem to Twój konik?

Chcesz podnosić swoje kwalifikacje u międzynarodowego producenta i dostawcy komponentów dla przemysłu? Jesteś otwarty na nowe wyzwania?

Nie czekaj, aplikuj już dziś na ofertę pracy!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • opiekę medyczna dla całej rodziny
  • pakiet Multisport
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • premię roczną

zadania

  • przygotowanie oraz optymalizacja programów oraz procesów na maszynach CNC (tokarki 3 i 5- osiowe)
  • obór właściwych narzędzi do realizacji projektu
  • nadzór nad procesem wdrażania nowych produktów oraz zmian w już istniejących procesach technologicznych
  • przeprowadzanie testów na maszynach z udziałem operatora

oczekujemy

  • znajomości procesu obróbki skrawaniem, mechaniki i budowy maszyn
  • znajomości obsługi i programowania maszyn CNC (głównie tokarek)
  • bardzo dobrej umiejętności odczytywania rysunku technicznego
  • biegłego posługiwania się programem AUTO CAD
  • znajomości środowiska CAM (mile widziana znajomość EdgeCam)
  • dobrej znajomości języka angielskiego