inżynier projektu in włocławek

job type
praca stała

location
włocławek, kujawsko-pomorskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57086
phone
+48 601544004

Wyobraź sobie, że pracujesz nad projektami, w nowoczesnym biurze, w zespole ludzi podobnych do siebie, by jednak nie stracić kontaktu z otoczeniem rynkowym bierzesz udział w maksymalnie 3-dniowych wyjazdach. Pracujesz w zgranym zespole specjalistów. Nadzorujesz dokumenty, schematy, rysunki i widzisz jak innowacyjna technologia staje się rzeczywistością. Po prostu przyślij CV!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • rynkowe wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • praktyczne benefity
  • pracę w międzynarodowej, zaawansowanej technologicznie firmie
  • dobrą atmosferę pracy u solidnego pracodawcy w regionie i na świecie
  • pracę w komfortowym biurze od poniedziałku do piątku w godz. 08-16.00
  • od czasu do czasu maksymalnie 3-dniowe delegacje na terenie Polski w celu sfinalizowania projektu

zadania

  • realizacja zamówień projektów z zakresu systemów próżniowych
  • zapewnienie realizacji założonego budżetu projektu
  • przygotowanie dokumentacji, tłumaczeń, schematów i rysunków do ofert i realizowanych projektów
  • kontakt z klientem w celu uzgadniania szczegółów
  • nadzór nad uruchomieniem systemu u klienta
  • szkolenia pracowników klienta z obsługi systemu

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane budowa maszyn, automatyku lub pokrewne)
  • dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • zarządzanie projektami będzie dodatkowym atutem
  • znajomości programów: Solidworks, Autocad, MS Office
  • prawa jazdy kat. B
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrej organizacji pracy