inżynier spawalnik in przeworsk

job type
praca stała

location
przeworsk, podkarpackie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52702

job description

oferujemy

  • praca w rozwijającej się firmie
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • praca w dynamicznym zespole

zadania

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej produkowanych urządzeń i wyrobów
  • nadzór nad przestrzeganiem procesu technologicznego na produkcji
  • wdrażanie nowych technologii
  • nadzór nad dokumentacją zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2000 i EN 3834-2
  • uczestnictwo w projektach rozwojowych Spółki

responsibilities

  • wykształcenie kierunkowe spawalnicze lub wyższe techniczne spawalnicze ( IWE, IWT)
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość technologii spawalniczych
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego