inżynier utrzymania ruchu in bielany wrocławskie

job type
praca stała

location
bielany wrocławskie, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
57923
phone
+48 697 700 323

Już dziś pracuj w firmie będącej liderem wśród producentów baterii litowo-jonowych do samochodów elektrycznych!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość współtworzenia nowej inwestycji od zera
  • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)
  • lekcje języka angielskiego
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

zadania

  • aktywny udział w procesie uruchamiania nowych linii produkcyjnych oraz wyposażenia fabryki
  • współtworzenie standardów obsługi technicznej
  • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • pomiary parametrów procesów technologicznych
  • konfiguracja serwonapędów Mitsubishi z wykorzystaniem środowiska IQ Works 2.0

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1

mile widziane:

  • doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON lub MITSUBISHI
  • doświadczenie w pracy z manipulatorami firmy KUKA
  • znajomość środowiska IQ Works 2.0.
  • znajomość programu GP-PRO EX4.0.