inżynier utrzymania ruchu in tychy

job type
praca stała

location
tychy, śląskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57775
phone
+48 695 951 744

Specjalizujesz się w zapewnieniu wysokiego poziomu niezawodności maszyn? Chcesz zadbać o swój rozwój zawodowy? Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera utrzymania ruchu. Zachęcamy do aplikacji!

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie wyjazdów dla dzieci, karta Multisport, premie świąteczne, dodatkowa opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków)
  • szkolenia wewnętrzne

zadania

  • zapewnienie wysokiego poziomu niezawodności maszyn na strumieniu VS3
  • bieżąca analiza danych dotyczących awarii i podejmowanie działań korekcyjnych
  • analiza przyczyn źródłowych powtarzających się awarii, definiowanie planów działań, oraz monitoring realizacji zadań
  • uczestnictwo w usuwaniu awarii
  • koordynowanie działań zespołu przy usuwaniu skomplikowanych awarii
  • proponowanie usprawnień
  • szkolenie pracowników utrzymania ruchu
  • przygotowywanie instrukcji do prac prewencyjnych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane w branży Automotive
  • samodzielności, odpowiedzialności oraz dobrej organizacji pracy
  • znajomości budowy maszyn
  • wiedzy z zakresu mechaniki, automatyki i pneumatyki
  • umiejętności wykonywania analizy przyczyny źródłowej awarii
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości programu MS Office