it administration support in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
administracja biurowa
reference number
52174

Posiadasz pierwsze doświadczenia w pracy związanej z administracją? Chciałbyś rozwijać się w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Świetnie mówisz w języku angielskim i praca z tym językiem nie stanowi dla Ciebie problemu? Aplikuj!

oferujemy

  • pracę w wiodącej firmie w branży tytoniowej
  • poznanie środowiska działu zakupów/ IT działającego w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy, Środkowego Wschodu i części Afryki
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, zniżki na bilety do kina itp.)

zadania

  • tworzenie zamówień, przetwarzanie i zatwierdzanie faktur
  • wspieranie projektów IT oraz managerów w działaniach związanych z planowaniem budżetu
  • zarządzanie bazą danych dotyczącej podstaw projektów i budżetu
  • przygotowywanie dokumentów biznesowych oraz umów
  • współpraca z działem IT Supplier, Finance, Procurement oraz z działem prawnym
  • wspieranie działań operacyjnych i administracyjnych

responsibilities

  • wykształcenia wyższego
  • min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości MS Excel
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (C1/C2)
  • odpowiedzialności i umiejętności analitycznych
  • podstawowa znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin ( od poniedziałku do piątku)