it manager in tychy

job type
praca stała

location
tychy, śląskie
job category
IT - administracja
job type
praca stała
reference number
51099

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu działem IT? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie produkcyjnej?  Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów w tym m.in. prywatną opiekę medyczną, fundusz socjalny, służbowy samochód, dofinansowanie do wakacji i nauki języka obcego (angielskiego oraz rosyjskiego)
  • ciekawe wyzwania oraz projekty
  • możliwość rozwoju i podejmowania interesując działań

zadania

  • udział w tworzeniu środowiska IT w celu wspierania potrzeb biznesowych
  • zarządzanie zespołem IT
  • współpraca z dostawcami IT oraz lokalnymi członkami HR
  • zarządzanie lokalnym budżetem IT zgodnie z polityką firmy
  • bieżąca współpraca z managerami z oddziałów zagranicznych

responsibilities

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu działem IT
  • doświadczenia w firmie produkcyjnej (preferowane)
  • dobrej znajomości infrastruktury IT oraz oprogramowania systemowego (VMWare, MS Server, MS SQL)
  • wszechstronnej znajomości SAP (lub innego systemu ERP)
  • znajomości systemów zarządzania produkcją (MES) – mile widziane
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • umiejętności koordynowania i motywowania zespołu
  • umiejętności zarządzania zmianą, rozwiązywania problemów i dostarczania rozwiązań