it service desk - 1 line analyst with french in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
IT - administracja
job type
praca stała
reference number
52558

Parlez-vous français? Do you speak english? Lubisz poznawać nowych ludzi i uważasz się za dobrego dyplomatę? Oto praca dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę (na stałe)
  • możliwość pogodzenia studiów z pracą - praca zmianowa wg elastycznego grafiku
  • szkolenie certyfikujące z ITIL
  • ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, kartę sportową
  • premie roczną
  • pracę w firmie, która jest nastawiona na pracownika
  • świetną lokalizację przy Al. Jerozolimskich

zadania

  • obsługa telefoniczna zgłoszeń technicznych IT - 1 linia wsparcia w języku angielskim i francuskim
  • rozwiązywanie drobnych problemów związanych z obsługą komputera, drukarek itp.
  • przekazywanie bardziej skomplikowanych problemów do 2 i 3 linii wsparcia

responsibilities

  • doświadczenia w obsłudze klienta
  • doświadczenie we wsparciu znajomych lub klientów w problemach z komputerem, drukarkami lub sieciami
  • dobrej znajomości Windows 7 i MS Office 2008 i 2012
  • rozumienie na czym polega MS Active Directory
  • umiejętności pracy zespołowej
  • pozytywnej energii
  • chęci poznawania świata IT