java developer in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
IT - rozwój oprogramowania
job type
praca stała
reference number
51463

Programowanie jest Twoją pasją? Komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu? Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie? Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języka angielskiego
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz kursach
  • pracę w nowoczesnym i przestrzennym biurze z miejscem parkingowym
  • atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, lektoraty z j. angielskiego oraz kartę Multisport
  • możliwość pracy w domu przez sześć dni w miesiącu

zadania

  • praca z technologiami takimi jak Kafka, Spring Boot, Azure
  • udział w innowacyjnych projektach wraz z najlepszymi polskimi ekspertami
  • wykorzystywanie DDD, CQRS, Event Sourcing
  • projektowanie i tworzenie aplikacji
  • praca w zespole scrumowym

responsibilities

  • min. 2-letniego doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • znajomości frameworków Spring i Hibernate
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego