junior demand planner in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
transport / spedycja / logistyka
reference number
52687

Posiadasz doświadczenie w planowaniu sprzedaży i zapasów? Potrafisz podejmować decyzję w oparciu o dane rynkowe i prowadzić analizę danych? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową do dnia 31.12.2018 r
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • pracę w dynamicznym środowisku
  • przyjazną i partnerską atmosferę
  • dogodną lokalizację miejsca pracy
  • aktywny udział w ciekawych projektach

zadania

  • planowanie zapasów i sprzedaży w oparciu o dane historyczne i trendy sprzedaży
  • zarządzanie procesem planowania w wybranych kategoriach produktów
  • prognozowanie popytu i planowanie promocji
  • analiza poziomu zamówień i stanów magazynowych
  • tworzenie prognoz krótkoterminowych i rocznych w oparciu o dane wejściowe
  • zarządzanie zapasami w oparciu o cele i stany magazynowe
  • współpraca z działem Marketingu, Sprzedaży i Finansów

responsibilities

  • wykształcenie wyższe- preferowane ekonomiczne, bądź pokrewne
  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomości  programu SAP
  • biegła znajomość MS Office
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • umiejętności strategicznego myślenia i interpretacji danych biznesowych
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • chęci do zdobycia doświadczenia zawodowego i pracy w międzynarodowej organizacji