junior finance specialist with italian in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
Finanse, Ekonomia
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57930
phone
+48 501327453

Chcesz rozwijać swoją karierę w międzynarodowym środowisku? Znasz język włoski i angielski na poziomie który pozwala na swobodną komunikację?Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne? Masz wiedzę z ekonomii i finansów i to jest kierunek w którym chcesz się rozwijać? Mamy ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • poznanie środowiska działu finansowego działającego w systemie centrum usług (Shared Service Center)
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, zniżki na bilety do kina itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • codzienne wsparcie zespołu finansów
  • wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego i sprawdzanie ich poprawności
  • wsparcie pracowników narzędziami podróżnymi, takimi jak program kart korporacyjnych, polityka podróży i aplikacja T&E
  • zapewnianie pracownikom terminowych zwrotów kosztów zgodnie z polityką firmy i umowami o poziomie usług.
  • tworzenie raportów
  • współpraca z innymi działami firmy

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka włoskiego i angielskiego (min. B2+ )
  • wykształcenia wyższego (najlepiej finanse i rachunkowość lub ekonomia)
  • wiedzy z zakresu ekonomii
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • posiadania umiejętności analitycznych
  • dokładności w pracy z dokumentacją i danymi
  • organizacji pracy własnej i umiejętność szybkiego uczenia się
  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy
  • komunikatywności i przyjaznego usposobienia
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin