junior it sales specialist in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57563
phone
+48 607304505

Jeden z najprężniejszych i najdynamiczniejszych dystrybutorów produktów IT osiągający największe wyniki w sprzedaży produktów sieciowych poszukuję do swojego zespołu osoby na stanowisko Junior Sales Specialist.

oferujemy

  • umowę o pracę,
  • zdobycie doświadczenia w ciekawych projektach sprzedażowych,
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy,
  • opiekę medyczną, kartę sportową,
  • pracę na Mokotowie,
  • wynagrodzenie powyżej 4 tysiące złotych brutto.

zadania

  • aktywna sprzedaż produktów IT,
  • oferowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta,
  • współpraca z Produkt Managerami w zakresie portfolio produktów,
  • wsparcie akcji marketingowych produktów.

oczekujemy

  • silnego nastawienia na osiągnięcie celów sprzedażowych,
  • samodzielności, inicjatywy, energii,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywności,
  • umiejętności analizy potrzeb i doboru odpowiednich rozwiązań,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży/dystrybucji
  • będzie nam miło jak dodatkowo interesujesz się branżą IT ;).