junior office manager in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57938
phone
+48 697 581 378

Poszukujesz pracy w międzynarodowym środowisku? Dobrze znasz język angielski, a praca w obszarze administracji nie jest Ci obca? Aplikuj! Dla międzynarodowej firmy, lidera w branży chemicznej poszukujemy office assistant / junior office managera.

oferujemy

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • wdrożenie na stanowisku pracy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na poziomie 5000 - 6000 PLN brutto

zadania

  • administracja biura
  • zakup materiałów biurowych
  • przyjmowanie telefonów,
  • zarządzanie dokumentacją biurową
  • opracowanie i weryfikacja dokumentów finansowo — księgowych
  • przygotowywanie statystycznych i opisowych raportów, ofert handlowych oraz zamówień
  • organizacja dostaw i spedycji międzynarodowej
  • stały kontakt mailowy oraz telefoniczny z głównym oddziałem firmy w Chinach

oczekujemy

  • doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości programu ERP Optima
  • bardzo dobrej organizacji pracy