kierownik bhp in zielona góra

job type
praca stała

location
zielona góra, lubuskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
50601

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy.

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)

zadania

  • tworzenie i nadzorowanie realizacji polityki bezpieczeństwa i higieny pracy
  • pełne prowadzenie i zarządzanie dokumentacją związaną z obszarem BHP
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • organizowanie stanowisk pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP i kontrola ich ważności
  • weryfikowanie i uaktualnianie instrukcji stanowiskowych obowiązujących w firmie
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy - tworzenie dokumentacji powypadkowej
  •  współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bhp i p. poż.

responsibilities

  • wykształcenia wyższego w zakresie BHP (lub kierunkowe studia podyplomowe)
  • min. 5-cio letniego doświadczenia w obszarze BHP (w tym na stanowisku managerskim)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia we wdrażaniu standardów ISO 14001/18001
  • bardzo dobra znajomość aktualnych wymogów prawnych zakresie BHP, p. poż.
  • znajomość pakietu MS Office