kierownik działu produkcji in stężyca

job type
praca stała

location
stężyca, lubelskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57217
phone
+48 501 327 937

Pracuj w rodzinnej firmie z tradycjami. Dołącz do międzynarodowego zespołu specjalistów. Poszukujemy osoby na stanowisko managera działu orchidei. Wymagamy doświadczenia na pokrewnym stanowisku w obszarze produkcji - nie jest konieczna znajomość uprawy roślin. Zapraszamy do kontaktu!

oferujemy

  •       stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •       atrakcyjne warunki finansowe oraz benefity dodatkowe
  •      możliwość rozwoju zawodowego
  •       współpracę w międzynarodowym środowisku
  •       szkolenia

zadania

  •        przygotowywanie planu pracy oraz budżetu zakładu, a także odpowiedzialność za jego realizację
  •        ustalanie i rozliczanie celów produkcyjnych
  •        wdrażanie do produkcji nowych produktów
  •        przygotowywanie analiz i raportów dla managera pionu
  •        przygotowywanie i wdrażanie procedur
  •        doskonalenie procesów pod względem kosztowym i jakościowym

oczekujemy

  •        min. 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  •        wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  •        znajomości procesów produkcyjnych oraz zagadnień związanych z systemami jakości w branży spożywczej
  •        zaawansowanej znajomości języka angielskiego
  •        bardzo dobrej znajomości MS Office, AutoCad