kierownik produkcji (systemy dociepleń) in mszczonów

job type
praca stała

location
mszczonów, mazowieckie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51586

Jeśli jesteś kierownikiem produkcji i znasz systemy dociepleń styropianowych, nie boisz się wyzwań, to jest oferta stworzona dla Ciebie.

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • decydującą rolę w zakładzie produkcyjnym

zadania

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem obszaru produkcyjnego i realizacją planów produkcyjnych
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość produkcji
  • zarządzanie podległym zespołem, motywowanie pracowników
  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i p. poż
  • współpraca z Klientem w zakresie ustalania szczegółów technicznych, koordynowanie projektu

responsibilities

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkującej materiały budowlane
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość systemów ociepleń styropianowych
  • bardzo dobre posługiwanie się programem AutoCad
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • otwartość, umiejętność analitycznego myślenia, dokładność
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem