kierownik produkcji in damasławek

job type
praca stała

location
damasławek, wielkopolskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
51018

Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Posiadasz znajomość druku fleksograficznego? Mamy dla Ciebie ofertę!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • mieszkanie służbowe
  • pakiet medyczny
  • szkolenia

zadania

  • zarządzanie produkcją
  • zarządzanie zespołem (25 osób)
  • organizowanie i nadzorowanie właściwego przebiegu procesów technologicznych
  • analizowanie bieżących stanów zapasów materiałowych
  • kontrolowanie pełnego i terminowego wykonania planów produkcyjnych
  • zlecanie napraw maszyn i narzędzi, zakup części niezbędnych do konserwacji maszyn
  • reprezentowanie komórki wobec innych struktur własnej organizacji oraz zewnętrznych

responsibilities

  • bardzo dobra znajomość technologii druku fleksograficznego
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność planowania produkcji