kierownik produkcji in lisie kąty

job type
praca stała

location
lisie kąty, kujawsko-pomorskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52446

Szukasz komfortowego miejsca do pracy i jesteś otwarty na nowy cel zawodowy?

Myśląc o zmianie pracy, kierujesz się w stronę rynkowego lidera?

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • praca z nowoczesnymi technologiami w renomowanej i cenionej w branży odlewni
  • możliwość rozwoju i awansu
  • wsparcie w relokacji
  • kurs języka angielskiego

zadania

  • zarządzanie produkcją na topialni i formierni;
  • zarządzanie zespołem około 20 osób;
  • kontrola procesu produkcyjnego w poszczególnych fazach i zapewnienie jego poprawnej realizacji - współpraca z działem utrzymania ruchu, logistyki, jakości i technologii;
  • zapewnienie dotrzymania standardów: BHP, jakościowych i procesowych;
  • proponowanie rozwiązań usprawniających;
  • rozwój i motywowanie zespołu pracowników.

responsibilities

  • wykształcenie wyższe - odlewnicze
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność
  • umiejętność zarządzanie zespołem
  • doskonała umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym