kierownik projektu in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52585

Chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy ? Potrafisz zarządzać zespołem a branża telekomunikacyjna nie jest Ci obca ? Dołącz do naszego zespołu!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • dodatkowe szkolenia
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • dodatkowe benefity - karta Multisport, pakiet opieki zdrowotnej

zadania

  • odpowiedzialność za koordynowanie zadań inwestycyjnych - branża telekomunikacyjna
  • instalacja i wdrażanie nowych urządzeń teleinformatycznych
  • zarządzanie zespołem
  • nadzór nad pracą podwykonawców i dostawców
  • współpraca z klientem w zakresie realizacji projektów
  • prace serwisowe - sieci telekomunikacyjne

responsibilities

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie inżynierskie - preferowane kierunki telekomunikacja, elektroenergetyka, elektronika, pokrewne
  • umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie
  • dyspozycyjność - praca również wieczorami
  • obsługa pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • dynamika w działaniu