kierownik składu fabrycznego in września

job type
praca stała

location
września, wielkopolskie
job category
Sprzedaż
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57530
phone
+48 695 951 779

Masz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów z sektora B2B z branży ogólnobudowlanej i chciałbyś objąć samodzielne, odpowiedzialne stanowisko? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

oferujemy

  • narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy
  • pakiet medyczny
  • fundusz socjalny
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

zadania

  • dbałość o powierzone mienie, utrzymanie prawidłowego wizerunku i estetyki składu
  • realizacja celów sprzedażowych w powierzonym regionie
  • pozyskiwanie nowych klientów i inwestycji
  • komunikacja z klientami w sprawach handlowych (warunki cenowe, pozostałe sprawy handlowe)
  • przygotowywanie ofert sprzedaży, obsługa zamówień klientów
  • prowadzenie racjonalnej gospodarki magazynowej w składzie
  • zapewnienie odpowiedniej rotacji towarów na magazynie
  • nadzór nad prawidłowością operacji magazynowych
  • organizacja i optymalizacja lokalnej dystrybucji towarów
  • nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów; terminowe przesyłanie dokumentów do centrali
  • nadzór nad obrotem gotówki w składzie zgodnie z procedurami
  • kontrola należności
  • organizowanie oraz nadzorowanie pracy specjalisty ds. sprzedaży oraz magazyniera w składzie
  • współpraca i nadzór nad przedstawicielem handlowym składu
  • terminowe wypełnianie raportów CRM, raporty tygodniowe, plany wyjazdowe, etc.
  • stosowanie się do procedur obowiązujących w dziale handlowym
  • przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych

oczekujemy

  • minimum średniego wykształcenia
  • doświadczenia sprzedażowego w branży ogólnobudowlanej (mile widziane w branży instalacyjnej: wodno – kanalizacyjnej)
  • doświadczenia z zakresu prowadzenia gospodarki magazynowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • bardzo dobrej znajomości rynku
  • zdolności handlowych i negocjacyjnych
  • zdecydowanej, stanowczej, asertywnej postawy
  • samodzielności, przedsiębiorczości
  • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobrej organizacji pracy