kierownik zmiany in jeleśnia

job type
praca stała

location
jeleśnia, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57830
phone
+48 605 131 666

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem zmianowym? Marzysz o rozwoju zawodowym?

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko kierownika zmiany. Zachęcamy do aplikacji!

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony z możliwością rozwoju
  • miejsce pracy Jeleśnia
  • pakiet świadczeń i benefitów, m.in.:

-dodatkową opiekę medyczną

-ubezpieczenie na życie

-świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

-dofinansowanie do sportu i wiele innych

  • szkolenia pracownicze

zadania

  • zarządzanie zespołem zmianowym - organizacja pracy zmiany, urlopy, grafiki, czas pracy
  • stawianie celów i oczekiwań oraz ocena roczna pracowników
  • rozwój i szkolenie pracowników, motywowanie i angażowanie
  • monitorowanie KPI per zmiana
  • zarządzanie procesem na zmianie, nadzorowanie wytwarzania wyrobu gotowego zgodnie z planem i na właściwym poziomie efektywności
  • bieżący nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych
  • pełne rozliczenie zleceń produkcyjnych oraz prowadzenie dokumentacji procesowej
  • przestrzeganie technologii produkcji dla utrzymania standardu jakości produktów
  • nadzór nad sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń
  • przestrzeganie standardów jakości (HACCP, GMP/GHP, itp.) oraz utrzymanie w czystości maszyn, urządzeń produkcyjnych, środków transportu wewnętrznego i pomieszczeń produkcyjnych
  • optymalizacja procesów, proponowanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy, poprawy jakości produkowanego asortymentu, intensyfikacji produkcji oraz optymalizacji zużycia materiałów
  • zarządzanie i propagowanie bezpieczeństwa

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego, wykształcenie wyższe techniczne z zakresu zarządzania będzie dodatkowym atutem
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość metod i technik zarządzania produkcją, specyfikacji eksploatacji maszyn i urządzeń linii technologicznej
  • nastawienia na współpracę i zorientowania na cele
  • doświadczenia w samodzielnym działaniu i rozwiązywaniu problemów
  • swobody w poruszaniu się w środowisku Ms Office w szczególności Ms Excel
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dostępności do pracy w systemie zmianowym (czterobrygadowym)