kierownik zmiany in słubice

job type
praca stała

location
słubice, lubuskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
53042
phone
+48 667700253

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym? Jesteś gotowy/a na pracę w systemie zmianowym? Aplikuj na ofertę kierownika zmiany produkcji!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej + premii po okresie próbnym
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • możliwość zakwaterowania

zadania

  • przydzielanie zadań pracownikom produkcji
  • nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy i terminowością realizacji zamówień
  • przeprowadzanie instruktaży stanowiskowych
  • szkolenie nowo zatrudnionych pracowników
  • nadzór nad porządkiem na stanowiskach pracy
  • przydział narzędzi i przyrządów
  • prowadzenie dokumentacji : raportów produkcyjnych, ewidencji czasu pracy, raportów wydajnościowych
  • sporządzanie analiz wydajności, wstępna kontrola jakości wytwarzanych produktów

oczekujemy

  • min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku lidera/brygadzisty w firmie produkcyjnej
  • znajomości rysunku technicznego
  • obsługi komputera i MS Office
  • zdolności przywódczych
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do pracy w systemie III- zmianowym