konserwator środków kontrolno-pomiarowych in dąbrowa górnicza

job type
praca stała

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
50234

Jeśli szukasz pracy w prężnie rozwijającej się firmie z branży automotive, mamy coś idealnego dla Ciebie! Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Jeśli tak, aplikuj już dziś i skorzystaj z licznych profitów oraz ogromnej szansy zdobycia cennego doświadczenia.

oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjną stawkę za godzinę,
  • darmowy przewóz
  • benefity (karta multisport, prywatne ubezpieczenie na życie oraz zdrowotne)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży automotive,
  • tanie i smaczne obiady na stołówce ( za 3,80 zł),
  • premię za polecenie pracownika - 2000 zł brutto,
  • nagrody za innowacyjność (do 350zł brutto za pomysł),
  • premię świąteczną - 50% miesięcznego wynagrodzenia.

zadania

  • przygotowanie sprawdzianów do produkcji,
  • wykonywanie testów,
  • konserwacja i naprawa sprawdzianów.

responsibilities

  • wykształcenia średniego technicznego,
  • zdolności manualnych,
  • dobrej znajomości komputera,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale jakości,
  • pomocne wcześniejsze doświadczenie jako pomiarowiec, konserwator, ślusarz.

Skontaktuj się z nami już dziś. Zadzwoń lub wyślij SMS od treści "praca" na numer 502 327 456.