konstruktor w dziale r&d in garwolin

job type
praca stała

location
garwolin, mazowieckie
job category
badania i rozwój
job type
praca stała
reference number
51631

Projektujesz opakowania z tworzyw sztucznych, chcesz prowadzić projekty w międzynarodowym środowisku? Stanowisko Inżyniera R&D jest dla Ciebie idealną propozycją.

oferujemy

  • rozwój w międzynarodowym środowisku
  • pełną wyzwań, samodzielną rolę
  • możliwość prowadzenia projektów dla prestiżowych odbiorców
  • pracę w doświadczonym zespole, wsparcie mentoringowe

zadania

  • projektowanie i rozwój opakowań z tworzyw sztucznych dla branży kosmetycznej i chemii gospodarczej
  • stały kontakt z klientem oraz współpracownikami z innych działów i zakładów grupy
  • przeprowadzanie testów produktu
  • odpowiedzialność za terminowe wykonanie projektu
  • analizowanie usterek i błędów w czasie badań
  • szukanie i wdrażanie optymalizacji w zakresie opakowań i systemów pakowania

responsibilities

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku projektanta lub inżyniera R&D w branży tworzyw sztucznych
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem wyrobów z tworzyw sztucznych (technologia wtrysku, wtrysku z rozdmuchem i wytłaczania z rozdmuchem)
  • znajomość programu SolidWorks 3D
  • znajomość zagadnień z zakresu geometrii wykreślnej i rysunku technicznego;
  • otwartość, gotowość do nauki
  • rzetelność i staranność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • biegłe posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie