konstruktor in gdańsk

job type
praca stała

location
gdańsk, pomorskie
job category
Projektowanie
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
56646
phone
+48 501332115

jeśli jesteś doświadczonym konstruktorem w branży stoczniowej - zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj. z nami wypłyniesz na szerokie wody!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę w międzynarodowym środowisku dla firmy o globalnym zasięgu
  • liczne benefity - dofinansowanie do nauki języka, pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie
  • wsparcie doświadczonych specjalistów
  • realną możliwość rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji konstrukcyjnych i projektowych
  • możliwość służbowych zagranicznych podróży

zadania

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej na poziomie projektu technicznego i warsztatowego
  • projektowanie konstrukcji stalowych, przekładni zębatych
  • współpraca z warsztatem oraz konstruktorami mechanikami, zespołami konstrukcji napędów hydraulicznych i elektrycznych
  • aktywny udział w rozwoju produktów
  • optymalizacja istniejących rozwiązań

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego z obszaru mechaniki i budowy maszyn
  • doświadczenia na stanowisku konstruktora w branży stoczniowej - warunek konieczny
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikacji zawodowej (mile widziana)
  • znajomości podstaw konstrukcji maszyn, rysunku technicznego
  • praktycznej znajomości AutoCAD, SolidWorks
  • podstawowej wiedzy z zakresu wytrzymałości materiałów i obróbki cieplnej