konstruktor in przeworsk

job type
praca stała

location
przeworsk, podkarpackie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52700

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w produkcji linii przemysłowych.

oferujemy

  • praca w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • praca w dynamicznym zespole

zadania

  • projektowanie maszyn, urządzeń i kompletnych linii produkcyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz wymagań Klientów
  • tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • przeprowadzenie analiz wymagań, założeń projektowych
  • wykonywanie dokumentacji technicznej urządzeń, w tym: tworzenie wstępnych założeń konstrukcyjnych w odpowiedzi na zapotrzebowanie odbiorcy, tworzenie dokumentacji technicznej całego urządzenia, przygotowanie rysunków złożeniowych, tworzenie rysunków detalicznych, instrukcji DTR,
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych

responsibilities

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechaniczny)
  • minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu maszyn i/lub urządzeń – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość programu Inventor– warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programów z pakietu MS office