konsultant ds. pracowników tymczasowych in bydgoszcz

job type
praca stała

location
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
52394

job description

oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy
  • uczestnictwo w realizacji ciekawego projektu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie oraz atrakcyjną premię, która jest wypłacana co kwartał
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • pakiet benefitów poza płacowych (bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa, itp.)
  • bogaty pakiet szkoleń wstępnych oraz z zakresu rekrutacji i rozwoju kompetencji miękkich
  • możliwości rozwoju w ramach struktury

zadania

Jeśli do nas dołączysz będziesz miał/a okazję:

  • prowadzić samodzielnie rekrutację pracowników tymczasowych na stanowiska produkcyjne
  • rozwijać relacje z Klientem jak i kandydatami
  • przygotowywać dane/zestawienia
  • pracować w systemie SAP oraz innych systemach wspierających naszą codzienną pracę, np. proces rekrutacji

responsibilities

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w obszarze rekrutacji bądź obsłudze klienta
  • posiadasz min. podstawową znajomość programu Excel
  • chcesz się rozwijać w branży HR
  • potrafisz pracować samodzielnie
  • jesteś osobą energiczną potrafiącą odnaleźć się w dynamicznych warunkach pracy
  • lubisz kontakt z ludźmi