konsultant ds. telesprzedaży in rzeszów

job type
praca stała

location
rzeszów, podkarpackie
job category
obsługa klienta
job type
praca stała
reference number
51109

Masz za sobą już pierwsze doświadczenie w sprzedaży telefonicznej? Nie boisz się działań sprzedażowych? Kontakt z klientem powoduje u Ciebie wzrost poziomu endorfin?

Jeżeli tak, niewątpliwie wydajesz się być idealnym Kandydatem. Nie czekaj i aplikuj na ofertę i rozpocznij sprzedażową przygodę w firmie, w której praca staje się przyjemnością!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe , m.in. kartę multisport, kartę lunchową
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz studiów
  • zniżki na bilety do kina i teatru
  • owocowe wtorki
  • skrócony czas pracy w piątki
  • luźny dress code

zadania

  • kontakt telefoniczny z Klientami biznesowymi
  • pozyskiwanie leadów - wykonywanie zimnych telefonów do udostępnionej bazy potencjalnych klientów biznesowych
  • badanie potrzeb Klientów

responsibilities

  • doświadczenia w sprzedaży telefonicznej (minimum pól roku)
  • doświadczenia w pracy z Klientem B2B i B2C
  • komunikatywności, otwartości
  • zorientowania na pracę z Klientem