kontroler finansowy (menadżer) in zakopane

job type
praca stała

location
zakopane, małopolskie
job category
Finanse, Ekonomia
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57536
phone
+48 +48 697 660 287

Chcesz być częścią jednej z największych i najdynamiczniej rozwijających się sieci hotelowych na świecie? Chcesz uczestniczyć w wyzwaniu jakim jest otwarcie nowej lokalizacji w Zakopanym? Świat controllingu nie jest Ci obcy?

Sprawdź naszą ofertę na stanowisko kontrolera finansowego dla klienta posiadającego ponad 1000 hoteli w ponad 100 lokalizacjach.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę z międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz podnoszących kwalifikacje

zadania

  • przygotowanie rocznego budżetu, miesięcznych prognoz, planu inwestycyjnego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu hotelu,
  • analizowanie rentowności według działów hotelowych, klientów, itp.
  • dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej wg. międzynarodowych standardów dla hotelarstwa i gastronomii (USoA)
  • tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych
  • przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych
  • przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy i biura zarządu grupy hotelowej
  • nadzorowanie pracy działu księgowego, zakupów i IT
  • nadzór nad przepływami pieniężnymi
  • opracowywanie i wdrażanie procedur kontrolnych we wszystkich działach hotelowych oraz przeprowadzanie miesięcznych kontroli z ich wykonania

oczekujemy

  • minimum 3 lat doświadczenia zawodowego w średniej lub dużej firmie o zasięgu międzynarodowym na stanowisku ds. finansowych lub kontrolingu
  • umiejetności konsultacyjnych powiązane ze zdolnościami budowania zespołu i pracą zespołową
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doskonałej znajomości przepisów podatkowych
  • gruntownej wiedzy z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej (ACCA, CIMA, itp, będą dodatkowym atutem)
  • bardzo dobrej znjaomości języka angielskiego (swobodna komunikacja)
  • dobrej znajomości MS Offfice, w szczególności MS Excel