kontroler finansowy in kraśnik

job type
praca stała

location
kraśnik, lubelskie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
52336

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko: kontrolera finansowego

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach spółki
  • niezbędne narzędzia pracy
  • realny wpływ na funkcjonowanie całego zakładu

zadania

  • tworzenie oraz udział w procesie realizacji polityki finansowej w firmie
  • monitoring kluczowych wskaźników funkcjonowania organizacji
  • opracowanie budżetu, kontrola jego realizacji i analiza odchyleń
  • monitoring optymalizacji kosztów
  • kalkulacja kosztów i rentowności projektów oraz inwestycji
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne/zewnętrzne potrzeby

responsibilities

  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kontrolera finansowego/głównego księgowego w zakładzie produkcyjnym
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w przygotowywaniu sprawozdań finansowych na podstawie IFRS
  • Bardzo dobrej znajomośći przepisów podatkowych, w tym VAT i CIT