kontroler jakości in bolesławiec

job type
praca stała

location
bolesławiec, dolnośląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52353

Dla naszego Klienta firmy z branży produkcyjnej, szukamy 2 kandydatów na stanowisko: kontroler jakości

Zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta.

Firma jest w stadium rozwoju, powstają dodatkowe 2 stanowiska pracy w dziale kontroli jakości . Zapraszamy do rozmowy.

oferujemy

  • pełny etat
  • praca w systemie zmianowym 6-14 i 14-22
  • umowa bezpośrednio z firmą
  • umowa na 3 miesięczny okres próbny
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (karta sportowa, opieka medyczna)

zadania

  • przeprowadzanie kontroli jakości nadruku wykonanego m.in. na elementach plastikowych i metalowych,
  • prowadzenie dokumentacji potwierdzającej wykonanie kontroli,
  • przygotowywanie raportów i analiz związanych z kontrolą jakością,
  • udział w wyjaśnianiu reklamacji.

responsibilities

  • co najmniej 6-miesięcznego doświadczenie związanego z jakością,
  • dokładności,
  • dobrego wzroku,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Agencja zatrudnienia nr licencji 47