koordynator bhp in niepołomice

job type
praca stała

location
niepołomice, małopolskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52031

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w

nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej

okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok! :)

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • kształtowanie Działu BHP w organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)
  • opieka medyczna
  • bogaty pakiet benefitów

zadania

  • nadzorowanie wdrażania i funkcjonowania obowiązujących przepisów prawnych i wewnętrznych wymagań korporacyjnych dotyczących bezpieczeństwa, higieny pracy oraz środowiska
  • koordynowanie projektów związanych z BHP i OŚ w tym wdrażanie programów kształtujących właściwą postawę pracowników
  • dbanie o kulturę bezpieczeństwa i ochronę środowiska w firmie
  • przygotowywanie budżetu dotyczącego BHP i OŚ w skali działalności firmy
  • tworzenie długoterminowej strategii działań BHP z uwzględnieniem działań na poziomie korporacyjnym
  • zarządzanie obszarem BHP pod kątem zasobów ludzkich i procesów

responsibilities

  • wykształcenie wyższe o profilu BHP
  • min. 5 - letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej w obszarze BHP, w tym 2 lata na w pełni samodzielnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w środowisku korporacyjnym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • znajomość MS Office
  • znajomość obsługi systemów SAP/Workflow
  • zdolności komunikacyjne
  • zdolności analityczne
  • zdolności organizatorskie