koordynator ds. etykiet in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
produkcja
reference number
52426

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie produkcyjnej ? Zależy Ci na rozwoju zawodowym, dodatkowych benefitach i super atmosferze w pracy ? Aplikuj już dziś.

oferujemy

  • umowę na zastępstwo - 1 rok
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

zadania

  • projektowanie etykiety logistycznej.
  • ustalenie zawartości etykiety z działami: QA, PE, IT, operatorzy produkcji, regulatory, biznes
  • współpraca z Global Label Team (US), wspólne tworzenie etykiet
  • przygotowywanie plików załadunkowych dla danych etykietowych do systemów SAP/MES
  • odpowiedzialność za aspekt wizualny jak i za zawartość (identyfikowalność, reklamacje, zgodność ze specyfikacją, innymi regulcjami, Global Packaging Policy)
  • transfer danych etykietowych z systemu EPEMS do systemów SAP/MES
  • analiza poprawności danych etykietowych
  • praca systemowa związana z automatyzacją procesu

responsibilities

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w korporacji
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość metodologii Lean Six Sigma
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • umiejętność prowadzenia projektów
  • angielski zaawansowany w mowie i piśmie
  • dobra znajomość MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu