koordynator logistyki in złotoryja

job type
praca stała

location
złotoryja, dolnośląskie
job category
transport / spedycja / logistyka
job type
praca stała
reference number
52669

Jeśli jesteś człowiekiem logistyki i czujesz się liderem, to ta oferta może Cię zainteresować. Nie musisz znać języków, liczy się Twoje doświadczenie i kompetencje. Firma ze Złotoryi może zaoferować stałą współpracę i rozwój.

oferujemy

  • rozwój kompetencji, ścieżki zawodowej, doświadczenia i umiejętności
  • pracę w firmie z niemieckim kapitałem. Nie musisz znać języka obcego, ale jeśli chcesz, to możesz rozwijać tę umiejętność
  • stanowisko kierownicze o dużej samodzielności
  • pracę na nowo tworzonym stanowisku, możesz tworzyć nowe standardy
  • rynkowe wynagrodzenie wraz z benefitami oraz możliwość zwrotu kosztów dojazdu

zadania

  • koordynacja działań logistyki wewnętrznej z działem produkcji
  • współpraca z mistrzami, liderami zmiany
  • obsługa systemu SAP
  • raportowanie do Managera Logistyki

responsibilities

  • doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem w dziale logistyki firmy produkcyjnej
  • znajomości systemu SAP