koordynator projektu in jawor

job type
praca stała

location
jawor, dolnośląskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
58013
phone
+48 605 264 417

Branża automotive jest Ci znana i chcesz się w niej sukcesywnie rozwijać ?

Zapraszamy do aplikacji!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, dostęp do branżowych i firmowych programów, pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne), jasną ścieżkę rozwoju we wspólnie opracowanym kierunku
  • cykl szkoleń z zakresu zarządzania jakością w przemyśle motoryzacyjnym, zarządzania zespołem
  • realne możliwości rozwoju ścieżki kariery zawodowej na Project Managera lub Inżyniera

zadania

  • koordynowanie projektem realizowanym dla klienta z branży produkcyjnej z branży motoryzacyjnej
  • praca na produkcji w zakresie zarządzania zespołem inspektorów jakości
  • ścisła współpraca z Koordynatorem i Project Managerem
  • kontakt w języku angielskim z klientem i dostawcami w branży motoryzacyjnej
  • współtworzenie harmonogramów i budżetu projektu
  • przygotowywanie dokumentacji
  • prowadzenie audytów wewnętrznych

oczekujemy

  • otwartość na pracę w dynamicznym środowisku
  • praktyczna znajomość: MsOffice oraz Excel
  • Komunikacja w języku angielskim na poziomie min. B1
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • gotowość do ciągłej nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • prawo jazdy kat. B.