kosztorysant/specjalista ds. ofertowania in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
budownictwo
job type
praca stała
reference number
52360

Dla naszego klienta, generalnego wykonawcy obiektów kubaturowych, poszukujemy osoby do działu ofertowego w biurze firmy w Warszawie.

oferujemy

  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju

zadania

  • tworzenie kosztorysów w oparciu o program kosztorysowy Norma Pro i inne
  • przedmiarowanie robót budowlanych w oparciu o dokumentację techniczną, wizje lokalne
  • zbieranie informacji handlowych dotyczących urządzeń i materiałów budowlanych

responsibilities

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku kosztorysanta
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym dotyczącym branży
  • znajomość zasad kosztorysowania, katalogu nakładów rzeczowych, terminologii związanej z tymi zagadnieniami
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość środowiska CAD oraz MS Office
  • sumienność, rzetelność i odpowiedzialność