księgowa / księgowy in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
52693

Chcesz pracować w dużej międzynarodowej firmie? Masz doświadczenie w polskiej księgowości i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku? Znasz SAP? Jeżeli trzy razy odpowiedziałeś TAK to aplikuj i dołącz do zespołu!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • praca w międzynarodowej organizacji z niekorporacyjną atmosferą
  • realne możliwości rozwoju

zadania

  • księgowanie dowodów księgowych (faktury usługowe, rachunki i inne dokumenty)
  • księgowanie środków trwałych
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • współpraca z Główną Księgową

responsibilities

  • min. 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego
  • znajomość programu SAP - warunek konieczny
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność, sumienność, umiejętność analitycznego myślenia