księgowy ds. zobowiązań z językiem angielskim in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
52200

Jeśli interesuje cię zawodowy rozwój w księgowości, do tego biegle posługujesz się językiem angielskim, zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

Międzynarodowa firma związana z branżą spożywczą poszukuje osób do działu zobowiązań zajmującego się różnego rodzajami fakturami.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie związane z umową o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku przez 8.5 godzin dziennie
  • elastyczne godziny - pracę można rozpocząć między godz. 7 a 10
  • pakiety dla pracownika i jego bliskich, m.in: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • kartę lunchową
  • premię roczną
  • nowoczesne biuro w centrum Łodzi
  • rozwój w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku pracy
  • wynagrodzenie do 5 000 zł brutto (w zależności od doświadczenia kandydata)

zadania

  • przetwarzanie różnego rodzaju faktur
  • ustalenia podatkowe oraz pozycji podlegających opodatkowaniu
  • monitorowanie sald debetowych
  • reagowanie na pojawiające się problemy lub zgłaszanie ich dalej
  • czynny udział w zamykaniu miesiąca / roku
  • obsługa korespondencji (głównie z dostawcami) za pomocą poczty e-mail i telefonu
  • udzielanie wsparcia pozostałym współpracownikom.

responsibilities

  • biegłej znajomości języka angielskiego umożliwiającą profesjonalną i swobodną komunikację ze współpracownikami na różnych szczeblach
  • wskazane wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia, etc.)
  • doświadczenia w obszarze księgowości
  • znajomości wielu rodzaju faktur
  • silnych umiejętności analitycznych
  • dobrej samoroganizacji
  • współpracy