księgowy/księgowa in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Księgowość, Audyt
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57520
phone
+48 697 700 393

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pakiet benefitów (w tym karta sportowa, opieka medyczna)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

zadania

  • przygotowanie uzgodnień kont księgi głównej, w tym środków trwałych, zapasów
  • weryfikacja faktur inwestycyjnych
  • weryfikacja księgowań w systemie, w tym identyfikacja i korekta błędów
  • przygotowywanie danych na cele sprawozdawczości statystycznej (GUS)
  • przygotowywanie innych raportów, analiz zleconych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • doświadczenie w księgowości min. 1-2 lata (preferowane w firmie produkcyjnej)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office, w tym Excel
  • znajomość systemu SAP mile widziana