kucharz hotelowy w finlandii in helsinki

job type
praca tymczasowa

location
helsinki
job category
hotelarstwo / gastronomia / turystyka
reference number
52392

Jeśli szukasz dobrze płatnej pracy w gastronomii, połączonej z turystyczną przygoda a Twoją pasją jest gotowanie, zapraszamy do aplikowania na nasza ofertę pracy w Finlandii.

oferujemy

  • praca w jednej z najbardziej renomowanych restauracji hotelowych w Finlandii
  • zarobki na warunkach fińskich
  • zakwaterowanie
  • gwarancja godzin
  • kontrakt na min. 6 miesięcy z możliwością dłuższej współpracy

zadania

  • przygotowywanie posiłków
  • prace kuchenne
  • kontrola właściwego wykorzystania produktów
  • przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny

responsibilities

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na danych stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności organizacyjne
  • referencje od poprzednich pracodawców ( min. jedne)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz