laborant/ laborantka in kozietuły

job type
praca tymczasowa

location
kozietuły, mazowieckie
job category
inne
reference number
52215

Jesteś absolwentem studiów kierunkowych (np. technologii żywności, chemii) lub posiadasz doświadczenie w pracy w laboratorium? Chcesz poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe umiejętności na stanowisku laborant?

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w rzetelnej, ceniącej pracowników firmie.
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • benefity Randstad Plus (zniżki na zakupy, karta sportowa, pakiet medyczny)

zadania

  • wykonywanie analiz fizykochemicznych i kontroli organoleptycznej oraz mikrobiologicznej produktów oraz wody surowej
  • kontrola jakości produktów podczas całego procesu produkcyjnego
  • sprawdzanie dostaw opakowań

responsibilities

  • wykształcenie wyższe kierunkowe na poziomie min. inżynier lub minimum półroczne doświadczenie w pracy w laboratorium fizykochemicznym
  • aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady i 3 zmiany)
  • dyspozycyjność
  • dokładność, umiejętność organizacji pracy