lider jakości in toruń

job type
praca stała

location
toruń, kujawsko-pomorskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57677
phone
+48 601803623

masz doświadczenie w zarządzaniu w obszarze jakości? szukasz nowych wyzwań? mamy dla Ciebie propozycje.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość wdrażania nowych rozwiązań
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość wsparcia w relokacji

zadania

  • ulepszenie systemu jakości
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji jakościowej oraz procesów produkcyjnych
  • prowadzenie i koordynacja analiz, monitorowanie, raportowanie
  • zatwierdzanie i wdrażanie procesów wytwarzania produktów stalowych
  • stała współpraca z kierownikiem produkcji
  • kontakt z klientami oraz dostawcami
  • zarządzanie pracą zespołu kontrolerów
  • opieka nad reklamacjami

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży metalowej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości procedur związanych z jakością (ISO 9001, ISO 3834, EN 1090)
  • praktycznej znajomości metodologii Lean Manufacturing