lider linii pakowania in garwolin

job type
praca tymczasowa

location
garwolin, mazowieckie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57479
phone
+48 882436317

Zastanawia Cię jak wygląda produkcja kosmetyków największych światowych marek? Stawiasz na rozwój zawodowy i chcesz pracować z nowoczesnymi technologiami w prężnie rozwijającej się firmie? Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej szukamy osób do pracy na stanowisku:

lider linii pakowania

oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego
  • pracę z nowoczesnymi technologiami
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat

zadania

  • prowadzenie i obsługa linii produkcyjnych
  • zarządzanie zespołem na linii produkcyjnej w celu realizacji planu produkcyjnego
  • rozliczanie materiałów

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywności
  • dokładności
  • umiejętności pracy pod presją czasu

**MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA**

Miejsce pracy: Firma TATRA SPRING

Jesteś zainteresowany/a – wyślij wiadomość o treści "PRACA" pod numer  882 436 317 lub  882 436 318 – oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty! Możesz też aplikować za pośrednictwem portalu.