lider projektu in lublin

job type
praca stała

location
lublin, lubelskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
59904
phone
+48 501 327 937

Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów produktowych w branży technicznej? Zarządzasz zespołem i potrafisz optymalizować jego pracę? Chcesz rozwijać swoje umiejętności, szkolić się u liderów w międzynarodowym środowisku? Aplikuj na stanowisko lidera projektu w stabilnej firmie z elastycznym podejściem do pracowników.

oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, multisport, 100% finansowane kursy językowe, dofinansowanie do urlopów, paczki świąteczne
  • szkolenia krajowe i zagraniczne

zadania

  • koordynowanie pracy zespołu liderów projektów, delegowanie zadań, regularne spotkania, sprawdzanie czy działają zgodnie z procedurami
  • współpraca z działem sprzedaży - sprawdzanie ofert pod względem zgodności z wymaganiami klienta oraz strategią firmy
  • tworzenie planów projektów uwzględniając budżet, terminy, jakość, dostawy, ocenę wykonywalności, oraz monitorowanie stanu każdego projektu i bieżące informowanie
  • tworzenie i sprawdzanie dokumentacji projektowej, zgodność z normami i oczekiwaniami klientów
  • tworzenie i aktualizacja zestawień materiałów dla nowych produktów
  • uczestniczenie w tworzeniu strategii jakościowej i wydajnościowej
  • zarządzanie codzienną współpracą z klientami

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego: mile widziana mechanika
  • min. 2 letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami nowych produktów w firmie produkcyjnej, mile widziana branża automotive
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • znajomości języka angielskiego - min. poziom B2
  • znajomości mechaniki i elektroniki
  • mile widziana znajomość narzędzi jakościowych m.in. FMEA, Flow-chart, PPAP i innych
  • prawo jazdy kat. B