lider zespołu technologów produkcyjnych in strzelce opolskie

job type
praca stała

location
strzelce opolskie, opolskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57917
phone
+48 605 264 417

job description

Nowe możliwości w branży Automotive!

Ciekawe projekty, realne możliwości rozwoju!

Zapraszam do aplikacji!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

zadania

  • zarządzanie zespołem technologów
  • uwalnianie do produkcji seryjnej procesów FMEA,
  • wprowadzanie zmian inżynieryjnych
  • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu (współpraca przy opracowywaniu procesu FMEA)
  • udzielania wsparcia działom produkcyjnym, jakości w rozwiazywaniu problemów natury technologicznej
  • przeprowadzanie prób technologicznych, przeprowadzanie Run&Rate z uwzględnieniem produkcji seryjnej (w tym przygotowanie dokumentacji testowej)
  • definiowanie i optymalizacja narzędzi, maszyn oraz środków niezbędnych do produkcji
  • zarządzanie dokumentacją technologiczną, aktualizacja dokumentacji i parametrów procesu (przygotowanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej, analiz i raportów z testów)
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w automotive)
  • doświadczenie w obróbce mechanicznej
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • praktyczna wiedza w obszarze inżynierii produkcyjnej
  • znajomość systemu SAP
  • dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki mile widziany)