magazynier - galeria emka in koszalin

job type
praca tymczasowa

location
koszalin, zachodniopomorskie
job category
magazyn
reference number
52630

Chciałbyś pracować w firmie, gdzie atmosfera w pracy jest najważniejsza? Lubisz kontakt z ludźmi i uwielbiasz kawę ? Chcesz także zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Z nami to możliwe, pomożemy Ci to osiągnąć!

Jak się do nas zgłosić?

APLIKUJ CV, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści KAWA na numer

609 305 209 - ODDZWONIMY !! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • udział w licznych konkursach i zdobycie cennego doświadczenia
  • pracę w firmie, która dzięki zapewnianiu bardzo dobrych warunków dla swoich pracowników, otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employers Polska 2014
  • benefity pracownicze (m.in. tańsze bilety do kin i restauracji) oraz deputat kawowy

zadania

  • rozładunek samochodów dostawczych
  • układanie towaru na magazynie, wykładanie towaru na półki

responsibilities

  • aktualnej książeczki sanepid
  • dyspozycyjności od piątku do niedzieli (praca popołudniami)
  • przede wszystkim uśmiechu i łatwości w nawiązywaniu relacji
  • mile widziany status studenta lub ucznia