magazynier hurtowni farmaceutycznej gazów medycznych in dąbrowa górnicza

job type
praca tymczasowa

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
magazyn
reference number
52691

Szukasz pracy blisko domu? Chcesz się rozwijać i zdobyć nowe doświadczenie, ucząc się od najlepszych? Pracuj dla światowego lidera w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Czekamy na Twoją aplikację!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię kwartalną do 10%
  • dodatkowe 3 dni urlopu w roku
  • szkolenie wdrażające do pracy
  • pracę w systemie II zmianowym (6-14, 10-18) od poniedziałku do piątku
  • możliwość nabycia uprawnień do kierowania wózkiem widłowym

zadania

  • prace magazynowe - przyjmowanie i wydawanie produktów
  • prawidłowe magazynowanie w wyznaczonych strefach
  • praca z elektronicznym systemem zarządzania stanami magazynowymi
  • weryfikacja poprawności dokumentów i ich archiwizacja
  • obsługa wózka widłowego

responsibilities

  • doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
  • umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym
  • zaangażowania oraz motywacji do pracy
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub gotowość do ich wyrobienia