magazynier - napełniacz gazów sprężonych in dąbrowa górnicza

job type
praca stała

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
magazyn
job type
praca stała
reference number
52633

Chcesz się rozwijać i zdobyć nowe doświadczenie? Cenisz sobie jasne warunki, stabilne zatrudnienie oraz pracę blisko domu? Pracuj dla światowego lidera w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Czekamy na Twoją aplikację!

oferujemy

  • kodeksową umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym (6-14, 14-22)
  • wynagrodzenie miesięczne: 3300 zł brutto + do 10% premii kwartalnej oraz 5% dodatku zmianowego

zadania

  • przeprowadzanie czynności związanych z napełnianiem butli zgodnie z instrukcją
  • kontrola parametrów
  • obsługa wózka widłowego
  • transport wewnętrzny butli - załadunek/rozładunek
  • selekcja butli według zamówień klienta
  • wypełnianie rejestru zadań i dokumentacji administracyjnej

responsibilities

  • uprawień do jazdy wózkiem widłowym
  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowych
  • dokładności
  • podstawowej znajomości komputera